ניר גבע – יו"ר הועד המנהל

ניר חי בהולנד עם משפחתו מאז שנת 2008, והוא משמש כיועץ משפטי בכיר בחברה בינלאומית. בתשע השנים האחרונות היה ניר שותף להקמה ולניהול של אגודת החברים 'קהילה', של 'בית לתרבות ישראלית באמסטרדם' וכן של מכון קהילות. ניר מוביל טקסים יהודיים ברוח חילונית, ומנחה מפגשים וסדנאות בנושא זהות יהודית ותרבות ישראלית.

קרן פרידמן – עמיתה ויועצת

מזה שני עשורים עוסקת קרן בתפקידי ניהול בתחום החינוך. בין היתר, שימשה כשליחת הסוכנות היהודית בהולנד ועסקה רבות בנושאים הקשורים לחינוך יהודי בתפוצות, ישראל, תרבות וזהות. לפני כן, עסקה קרן בניהול פרויקטים חינוכיים במכון לחינוך דמוקרטי בישראל, וייעצה לראשי ערים ומועצות אזוריות כיצד לחולל תהליכי שינוי משמעותיים בתחום החינוך, הקהילה והחיבור בין השניים. קרן היא בוגרת תכנית 'תהודה' למנהיגות יהודית חברתית, והיא חיה באמסטרדם עם בן זוגה ושלושת ילדיהם.

ניצן וינוגרד – עמיתה ויועצת

ניצן מתגוררת בבריטניה עם בן-זוגה מאז 2016, והיא מייסדת-משותפת של הקהילה הישראלית באוקספורד.  ניצן היא תלמידת PhD בבית הספר למינהל עסקים שבאוניברסיטת רדינג, ומחקרה עוסק במיזמים חברתיים.  כמו כן, ניצן היא בעלת תואר שני במינהל עסקים (MBA) במסגרת תכנית מנדל למנהיגות חברתית שבאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ולפני המעבר לבריטניה הייתה מעורבת במספר רב של יוזמות חברתיות המתבצעות על-ידי ארגונים לא-ממשלתיים בישראל.

רותי שלו – עמיתה ויועצת

רותי חיה בהולנד והיא ממייסדי אגודת החברים 'קהילה' באמסטרדם וכיהנה כיו"ר האגודה בשנותיה הראשונות.  רותי מנהלת את בית החינוך של 'קהילה' ועוסקת בפיתוח תכניות לימודים יחודיות לילדים המתמודדים עם מציאות רב-תרבותית.  כמו כן, רותי עוסקת בהנחיית סדנאות להורים לילדים דו-לשוניים על חיזוק השפה העברית ותמיכה בהתמודדות עם קשיים מעשיים ורגשיים, ובנוסף לכל אלה רותי יוזמת ומנהלת הפקות תרבות עברית בהולנד, ומפתחת תכניות תמיכה בסבים וסבתות לנכדים בחו״ל.

117597868_10157710072583182_888559643909